Kolekcja - Odyssey

Kolekcja odzieży rowerowej stworzona, aby jechać jeszcze dalej, kolekcja Odyssey jest zbudowana na podstawie doświadczenia i zaprojektowana, aby sprostać wyzwaniom, z jakimi mierzą się rowerzyści rywalizujący w jednych z najtrudniejszych imprez na świecie — takich jak Transcontinental Race, Silk road, Trans Pireneje i Wyścigi Atlas Mountain.

Od koszulki rowerowej z siedmioma kieszeniami, wykonanej z zaawansowanych materiałów, po zamienne, wodoodporne i odblaskowe rękawiczki rowerowe oraz całą gamę toreb rowerowych do bikepackingu, kolekcja odzieży rowerowej Odyssey jest gotowa na przejażdżki w każdym terenie i na każdym dystansie.
Cała kolekcja zawiera także kurtki rowerowe przeciwdeszczowe, kamizelki rowerowe oraz koszulki rowerowe z długim i krótkim rękawem. Do kolekcji stworzono także stosowne skarpety rowerowe z odblaskami. To także pierwsza kolekcja, gdzie rękawiczki rowerowe są wyposażone w oryginalną wkładkę Elastic Interface która chroni dłonie w trakcie jazdy od drgań, te rękawiczki zapewniają niewiarygodny komfort.

W kolekcji:

- koszulka rowerowa z siedmioma kieszeniami
- spodenki do długich dystansów
- rękawiczki wyposażone w oryginalną wkładkę Elastic Interface
- kutki przeciwdeszczowe
- kamizelki i kurtki kolarskie 

ULTRAdventure

ULTRAdventure to Firma i pasja w jednym.
Pragniemy dostarczyć wysokiej jakości odzież sportową, by Twoja pasja mogła wejść na wyżyny satysfakcji.
Stawiamy na jakość, bo dobrze wiemy, że odpowiednio dobrana odzież sportowa sprawia, że aktywność fizyczna staje się przyjemniejsza.Oferujemy Ci wysokiej jakości odzież marki Ashmei, której zdecydowana większość produktów wykonana jest z wełny Merino lub wełny Merino oraz materiału Carbon
Ashmei oferuje kolekcje zarówno kolarską, jak i biegową, a każdy element odzieży wykonany jest z największą starannością.


Przewodnią odzieżową marką w naszym sklepie jest PEdALED
Twórca marki kieruje się zasadą, że każda cecha odzieży powinna służyć poprawie zarówno funkcji, jak i wydajności, a nie tylko estetyki.
Głównymi kolekcjami są ODYSSEY, ESSENTIAL, JARY oraz MIRAI. Każda kolekcja jest wyjątkowa i została przetestowana w najtrudniejszych wyścigach na świecie, aby wytrzymać każdą próbę czasu. 

  


W asortymencie posiadamy również odzież kolarską firmy Sigr.
Markę Sigr wyróżnia to, że każdy produkt wykonany jest zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej.
Bestsellerem jest Softshell GOTLANDSLEDEN",  odzież odblaskową, oraz elegancka odzież miejska. 


 

 

 

Odkryj świat przygody

Odkryj z nami #światprzygody i wyrusz z nami w sportową podróż.
Oferujemy Ci najwyższej jakości odzież sportową, która sprawi, że każda aktywnie spędzona chwila stanie się jeszcze przyjemniejsza.
ULTRAdventure to nie tylko sklep, pragniemy budować społeczność pasjonatów sportu i wspólnie dzielić się swoimi przeżyciami.
Dołącz do nas już dziś.

 

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl