ODYSSEY

Bidon termiczny PEdALED ODYSSEY Bidon termiczny PEdALED ODYSSEY
Producent: PEdALED
Cena:

139,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kolekcja - Odyssey

Kolekcja odzieży rowerowej stworzona, aby jechać jeszcze dalej, kolekcja Odyssey jest zbudowana na podstawie doświadczenia i zaprojektowana, aby sprostać wyzwaniom, z jakimi mierzą się rowerzyści rywalizujący w jednych z najtrudniejszych imprez na świecie — takich jak Transcontinental Race, Silk road, Trans Pireneje i Wyścigi Atlas Mountain.

Od koszulki rowerowej z siedmioma kieszeniami, wykonanej z zaawansowanych materiałów, po zamienne, wodoodporne i odblaskowe rękawiczki rowerowe oraz całą gamę toreb rowerowych do bikepackingu, kolekcja odzieży rowerowej Odyssey jest gotowa na przejażdżki w każdym terenie i na każdym dystansie.
Cała kolekcja zawiera także kurtki rowerowe przeciwdeszczowe, kamizelki rowerowe oraz koszulki rowerowe z długim i krótkim rękawem. Do kolekcji stworzono także stosowne skarpety rowerowe z odblaskami. To także pierwsza kolekcja, gdzie rękawiczki rowerowe są wyposażone w oryginalną wkładkę Elastic Interface która chroni dłonie w trakcie jazdy od drgań, te rękawiczki zapewniają niewiarygodny komfort.

W kolekcji:

- koszulka rowerowa z siedmioma kieszeniami
- spodenki do długich dystansów
- rękawiczki wyposażone w oryginalną wkładkę Elastic Interface
- kutki przeciwdeszczowe
- kamizelki i kurtki kolarskie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl