O firmie

MARCIN

Twórca marki. Menadżer korporacji medycznej, prywatnie ojciec, po godzinach ratownik grupy poszukiwawczej, a w wolnym czasie eksplorer bliższej i dalszej okolicy. To podczas gravelowych wypraw, w głowie Marcina narodził się pomysł na Firmę, która dostarczy wysokiej jakości odzież sportową, by Twoja pasja mogła wejść na wyżyny satysfakcji.


JUSTYNA

Menadżer firmy, możesz do niej zwrócić się z każdym pytaniem, a ona zrobi wszystko by Ci pomóc. Z wykształcenia jest technologiem żywności, dzięki czemu wszystko w firmie wykonuje z laboratoryjną dokładnością. Jej upór i zaangażowanie pozwala realizować cele i pokonywać maratony z coraz lepszymi rezultatami.


JAKUB

Najmłodszy w naszym zespole. Doświadczony serwisant wszelakich rowerów, a obecnie student. Czas spędza na piciu kawy, programowaniu i testowaniu naszych ubrań. Jest sprzętowym pedantem i minimalistą. W Krakowie rzadko go uświadczycie, zazwyczaj poszukuje tras wokół Łodzi i na Podlasiu. Kieruj do niego pytania pokroju „lepiej wybrać produkt A czy B”, ma duże doświadczenie z różnym wyposażeniem i dobierze odpowiedni sprzęt do konkretnych zastosowań.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl