Stowarzyszenie

W Ultradventure wierzymy, że sport to nie tylko zdrowie, ale też świetny sposób na przeciwdziałanie uzależnieniom i różnym patologiom społecznym.
Działamy aktywnie, by promować zdrowy styl życia i pozytywne modele zachowań.
Nasze inicjatywy i programy skupiają się na ochronie i promocji zdrowia poprzez aktywność fizyczną i sport.

 


PROJEKTY

Pasja do tworzenia kolarskich wydarzeń jest motorem napędowym dla wielu organizatorów i entuzjastów sportu, inspirując ich do opracowywania i realizacji wyjątkowych wyścigów i wydarzeń rowerowych. Ta pasja wyraża się nie tylko w dbałości o szczegóły techniczne i logistyczne, ale także w tworzeniu atmosfery współzawodnictwa, przyjaźni i wzajemnego wsparcia wśród uczestników.  

 

Ultramaraton Ultralajkonik

www.ultralajkonik.pl

Krakowska Karoozela 

grupa na Facebook

Wyprawy 

KIRGIZ23

 


 

SILK MOUNTAIN RACE 2024

Wyścig Silk Road Mountain Race to poważne przedsięwzięcie, którego nie można lekceważyć. Akcja rozgrywa się w środowisku, które może być zarówno trudne, jak i piękne. Wymaga nie tylko umiejętności pokonywania długich dni jeden po drugim, ale także wiedzy i doświadczenia w zakresie samodzielności w górzystym środowisku położonym na dużych wysokościach. Chociaż z pewnością jest to wyścig, ale główną troską powinno być zawsze własne bezpieczeństwo. Kolarze doświadczą naturalnego piękna Kirgistanu oraz ciepła i hojności jego mieszkańców. Jest to przeżycie, które prawdopodobnie zostanie w pamięci na całe życie.

 

PREZENTACJA


 

STOWARZYSZENIE ULTRADVENTURE

KRS 0001008527

NIP 6772488128

REGON 523950030

Józefa Ignacego Kraszewskiego 25 / 4, 30-110 Kraków, Polska

kontakt: stowarzyszenie@ultradventure.pl

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl